ďťż

Witam, nie mam certyfikatu na zbiornik LPG, Co zrobić?

Ostatnia odpowiedĹş z 25-08-2011. Pytanie zadał Małgorzata Ziętała w kategorii Butle gazowe o godzinie 10:42 dnia 25-08-2011.

OSTATNIA ODPOWIEDĹš

  • W przypadku kiedy Twój zbiornik jest wyprudokowany w Polsce wystarczy złożyc wniosek o wydanie duplikatu do odpowiedniego odziały UD. Przy składaniu odpowiedniego wniosku wymagane są dane indentyfikacyjne zbiornika i dane osobiste takie jak: imię, nazwisko,adres, nr telefonu, PESEL lub w przypadku firm dochodzi do tego NIP. Trzeba również wnieść odpowiednią opłatę za wydanie duplikatu zaświadczenia. Jeśli nie został wyprodukowany w granicach naszego kraju i nie został dopuszczony przez UDT to najprostszym rozwiązaniem będzie jego wymiana na nowy.

    Odpowiedział Janusz o 18:13 dnia 25-08-2011.

Odpowiedz na to pytanie

Odpowiedź:

Prosimy nie podawać danych osobowych!
Nick autora odpowiedzi:


Wynik dodawania : (tak blokujemy roboty internetowe)

To pytanie jest związane z hasłami certyfikat, zbiornik lpg.Zobacz oferty firm na temat Wózki widłowe Lubuskie www.oferteo.pl/wozki-widlowe/Lubuskie/oferty albo wózki magazynowe www.oferteo.pl/wozki-widlowe/wozki-magazynowe. Przekonaj się sam - Za darmo!

UDT-24 zaprasza do zapoznania się ze stroną na temat Piec CO www.oferteo.pl/piece/piece-co i wózki widłowe http://www.oferteo.pl/wozki-widlowe/widlaki.

UDT - Zadaj Własne Pytanie
Wczytuję wyszukiwarkę
KATEGORIE PYTAŃ
NAJNOWSZE PYTANIA