ďťż

Posiadamy w spólnocie mieszkaniowej kotły gazowe CO 90kv kto może nadzorować prace i wjakim zakresie stosowane są wymogi .Konserwacją i przeglądami zajmuje się firma posiadająca uprawnienia ale na codzień dogląda to osoba wybrana przez wspólnote i wszystkie usterki telefonicznie przekazuje do firmy.czy tak może być

Ostatnia odpowiedĹş z 04-03-2013. Pytanie zadał Piotr Pinkosz w kategorii Kotły i Piece o godzinie 20:23 dnia 01-03-2013.

OSTATNIA ODPOWIEDĹš

  • Wymagania prawne dotyczące posiadania odpowiednich kwalifikacji określa "ROZPORZĄDZENIE MINISTRA GOSPODARKI, PRACY I POLITYKI SPOŁECZNEJ z dnia 28 kwietnia 2003r, w sprawie szczegółowych zasad stwierdzania posiadanych kwalifikacji przez osoby zajmujące się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci" Dziennik Ustaw nr 89. Wynika stąd że osoba taka powinna mieć uprawnienia dla dozoru. (§ 5. 1. pkt.2).

    Odpowiedział arturjarosz.dt@gmail.com o 13:26 dnia 04-03-2013.

Odpowiedz na to pytanie

Odpowiedź:

Prosimy nie podawać danych osobowych!
Nick autora odpowiedzi:


Wynik dodawania : (tak blokujemy roboty internetowe)

To pytanie jest związane z hasłami jakie wymogi obowiązują wspólnoty mieszkaniowe eks.Wybierz najlepszą ofertę na piece http://www.oferteo.pl/piece/oferty. Przekonaj się sam - Za darmo!

Portal UDT-24 zachęca do zapoznania się ze stroną na temat wózki widłowe Slaskie www.oferteo.pl/wozki-widlowe/Slaskie/zamowienia i Wózki widłowe Still www.oferteo.pl/wozki-widlowe/wozki-widlowe-still.

UDT - Zadaj Własne Pytanie
Wczytuję wyszukiwarkę
KATEGORIE PYTAŃ
NAJNOWSZE PYTANIA