ďťż

Witam. Jaka jest procedura dopuszczenia zbiornika paliwa (ON o temp. zapłonu poniżej 61 stopni C - ON zimowy ma 54-56 C), zabudowanego w kontenerze, spełniającego warunek dwupłaszczowości z monitoringiem przestrzeni międzypłaszczowej z dodatkową wanną wychwytową? Zbiornik będzie miał oczywiście dopuszczenie UDT. Konkretnie czy inspektor UDT, przy kolejnych dopuszczeniach, musi mieć dostęp do płaszcza zbiornika, celem oględzin?

Ostatnia odpowiedź z 12-03-2012. Pytanie zadał Ireneusz Gonera w kategorii Procedury dozoru technicznego o godzinie 19:20 dnia 09-03-2012.

OSTATNIA ODPOWIEDĹš

  • W celu wykonania rewizji wewnętrznej (oględzin) wymagany jest dostęp do ścianek zbiornika od strony wewnętrznej. Jednakże istnieje możliwość zastąpienia rewizji wewnętrznej innymi badaniami - oczywiście w uzgodnieniu z UDT. Więcej na temat - "RMG z dnia 18 września 2001r. w sprawie warunków technicznych dozoru technicznego, jakim powinny odpowiadać zbiorniki bezciśnieniowe i niskociśnieniowe przeznaczone do magazynowania materiałów ciekłych zapalnych."

    Odpowiedział Artur Jarosz o 14:49 dnia 12-03-2012.

Odpowiedz na to pytanie

Odpowiedź:

Prosimy nie podawać danych osobowych!
Nick autora odpowiedzi:


Wynik dodawania : (tak blokujemy roboty internetowe)

To pytanie jest związane z hasłami zbiornik paliwa w zabudowie kontenerowej.Zobacz oferty firm na temat Piece i kotły http://www.oferteo.pl/search/35_Instalacja-grzewcza-urzadzenia.html lub Wózki widłowe www.oferteo.pl/wozki-widlowe/nowe-wozki-widlowe. Sprawdź teraz - Za darmo!

UDT-24 proponuje zapoznanie się ze stroną na temat Wózki widłowe GPW http://www.oferteo.pl/wozki-widlowe/wozki-widlowe-gpw oraz wózki widłowe Lodzkie www.oferteo.pl/wozki-widlowe/Lodzkie/zamowienia.

UDT - Zadaj Własne Pytanie
Wczytuję wyszukiwarkę
KATEGORIE PYTAŃ
NAJNOWSZE PYTANIA