ďťż

Witam. Proszę o informację czy kazdy zbiornik ciśnieniowy użytkowany w domu podlega pod udt niezależnie od pojemności czy może te o pojemności 100l i powyżej? Jak to sie ma w działalności gospodarczej ? Z góry dziekuję za odp.

Ostatnia odpowiedź z 21-01-2015. Pytanie zadał Marcin w kategorii Procedury dozoru technicznego o godzinie 10:50 dnia 20-01-2015.

OSTATNIA ODPOWIEDĹš

  • Nie, nie każdy zbiornik ciśnieniowy podlega UDT. Wykaz i rodzaj urządzeń podlegających UDT zawierają rozporządzenia "Rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 7 grudnia 2012 r. w sprawie rodzajów urządzeń technicznych podlegających dozorowi technicznemu (Dz. U. 2012 nr 0 poz. 1468), wydane na podstawie art. 5 ust. 2 ustawy o dozorze technicznym." i "Rozporządzenie Ministra Gospodarki, Pracy i Polityki Społecznej z dnia 9 lipca 2003 r. w sprawie warunków technicznych dozoru technicznego w zakresie eksploatacji niektórych urządzeń ciśnieniowych (Dz. U. Nr 135, poz. 1269)." link do strony UDT: http://www.udt.gov.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=163&Itemid=712

    Odpowiedział arturjarosz.dt@gmail.com o 09:56 dnia 21-01-2015.

Odpowiedz na to pytanie

Odpowiedź:

Prosimy nie podawać danych osobowych!
Nick autora odpowiedzi:


Wynik dodawania : (tak blokujemy roboty internetowe)

To pytanie jest związane z hasłami zbiornik ciśnieniowy.Znajdź oferty na Wózki Widłowe Mitsubishi www.e-wozki-widlowe.com/wozki-widlowe-mitsubishi albo Wózki widłowe Wrocław www.oferteo.pl/wozki-widlowe/wroclaw. Sprawdź teraz - Za darmo!

Serwis UDT-24 proponuje zapoznanie się ze stroną na temat Wózki widłowe Podlaskie www.oferteo.pl/wozki-widlowe/podlaskie, a także poleca Wózki Widłowe GPW www.e-wozki-widlowe.com/wozki-widlowe-gpw.

UDT - Zadaj Własne Pytanie
Wczytuję wyszukiwarkę
KATEGORIE PYTAŃ
NAJNOWSZE PYTANIA