ďťż

Witam zrobilem uprawnienia na suwnice sterowane zpoziomu 0 i zwyzki nozycowe i teleskopowe oraz certyfikat scc potrzebny do pracy na terenie holandii.Nieposiadam tych uprawnień bo firma w ktorej pracowlem mi ich nieoddala.powiedzieli że wszystkie uprawnienia mial zawsze kierownik budowy ,to byla praca eksportowa w różnych krajach.kierownicy sie zmieniali teraz wiekszosc juz tam niepracuje .egzamin. byly teoretyczne i praktyczne duzo nauki iczasu na to poswiecilem zdawanie bylo w gliwicach przed komisja . Teraz potrzebuje te uprawnienia do nowej firmy bez nich pracodawca mnie nieprzyjmie a w tydzien tego niezrobie trzeba chodzic na kursy przygotowawcze a to troche trwa.jak moge je odzyskac prosze o pomoc

Pytanie zadał adam augustyniak w kategorii Uprawnienia o godzinie 10:31 dnia 02-01-2015.

Odpowiedz na to pytanie

Odpowiedź:

Prosimy nie podawać danych osobowych!
Nick autora odpowiedzi:


Wynik dodawania : (tak blokujemy roboty internetowe)

To pytanie jest związane z hasłami uprawnienia.Otrzymaj oferty wózki widłowe www.wozkiwidlowe.edu.pl lub Wózki widłowe Dolnośląskie www.oferteo.pl/wozki-widlowe/dolnoslaskie. Sprawdź teraz - Za darmo!

Serwis UDT-24 proponuje odwiedziny strony na temat wózki widłowe elektryczne www.oferteo.pl/wozki-widlowe i Wózki Widłowe Jungheinrich www.e-wozki-widlowe.com/wozki-widlowe-jungheinrich.

UDT - Zadaj Własne Pytanie
Wczytuję wyszukiwarkę
KATEGORIE PYTAŃ
NAJNOWSZE PYTANIA