ďťż

Dzień dobry, Mamy na naszej budowie Sigma we Wrocławiu ul Duńska 11 żuraw wieżowy Potain MD 150 nr rejestracyjny UDT N 3228001896, natomiast zgłosił sie do nas operator z uprawnieniami do żurawi wiezowych o uprawnieniach kategoria : I-Ż; grupa,rodzaj, typ : Żurawie szynowe typu Potain. Zaświadczenie tego pana uprawniające do obslugi dzwignic ma numer : 2/S/05/95. Czy ten operator moze pracować na stanowisku operatora żurawia wiezowego? Bo z tego co udało mi się dowiedzieć to nie, ponieważ żurawie wiezowe a żurawie szynowe bez względu na typ żurawia to są dwa rózne żurawie. Prosze o zajecie stanowiska w tej sprawie i odpowiedź.

Pytanie zadał Mariusz Krakowski w kategorii Uprawnienia o godzinie 11:53 dnia 03-01-2014.

Odpowiedz na to pytanie

Odpowiedź:

Prosimy nie podawać danych osobowych!
Nick autora odpowiedzi:


Wynik dodawania : (tak blokujemy roboty internetowe)

.Atrakcyjne oferty na wózki widłowe Zachodniopomorskie www.oferteo.pl/wozki-widlowe/Zachodniopomorskie/zamowienia lub wózki widłowe Sosnowiec http://www.oferteo.pl/wozki-widlowe/Sosnowiec/Slaskie/zamowienia. Za darmo i niezobowiązująco!

Portal UDT-24 proponuje zapoznanie się ze stroną na temat Wózki widłowe Wielkopolskie www.oferteo.pl/wozki-widlowe/Wielkopolskie/oferty i wózki widłowe Warminsko-mazurskie www.oferteo.pl/wozki-widlowe/Warminsko-mazurskie/zamowienia.

UDT - Zadaj Własne Pytanie
Wczytuję wyszukiwarkę
KATEGORIE PYTAŃ
NAJNOWSZE PYTANIA