ďťż

Czy uszkodzenie kondensatora (od przeładowania) na płycie zewnętrznej diagnostyczno-serwisowej, odpowiadajacego za awaryjne otwarcie hamulca napędu głównego uniemożliwia przemieszczanie kabiny w szybie? Czy jest to równoznaczne z uszkodzeniem mostka prostowniczego w układzie zasilania hamulca napędu głównego? Tak określił nam przyczynę awarii konserwator i nie sprowadził kabiny do poziomu przystanku, tylko wyciągał za ręce uwięzionego pasażera (szczelina około 100cm w górnej części drzwi).

Ostatnia odpowiedĹş z 12-12-2013. Pytanie zadał Urszula Młynarczyk w kategorii Windy o godzinie 12:18 dnia 02-03-2012.

OSTATNIA ODPOWIEDĹš

  • Lub w dół wszystko przecież zależy od ładunku w kabinie i prostej zależności co jest cięższe: przeciwwaga czy kabina z ładunkiem. Prawo ciążenia.

    Odpowiedział z branży o 10:02 dnia 12-12-2013.

POZOSTAŁE ODPOWIEDZI

  • Nie. Zawsze jest możliwość ręcznego odblokowania hamulca, bez podania napięcia, i podjechania kabiną w kierunku góra. Pzdr

    Odpowiedział jk220 o 20:14 dnia 05-04-2013.

Odpowiedz na to pytanie

Odpowiedź:

Prosimy nie podawać danych osobowych!
Nick autora odpowiedzi:


Wynik dodawania : (tak blokujemy roboty internetowe)

To pytanie jest związane z hasłami uwalnianie osób z kabiny windy.Otrzymaj dopasowane oferty firm - złóż zapytanie o Piece Kotły Warszawa www.oferteo.pl/search/365_Grzewcze/Pl/Mz/Wrw/powiat-Warszawa.html. Sprawdź za darmo!

Serwis UDT-24 zaprasza do wizyty witryny na temat Ładowarki www.oferteo.pl/maszyny-budowlane/ladowarki, a także poleca Kotły CO www.oferteo.pl/piece/kotly-co.

UDT - Zadaj Własne Pytanie
Wczytuję wyszukiwarkę
KATEGORIE PYTAŃ
NAJNOWSZE PYTANIA