ďťż

Witam mam takie pytanie jakiś miesiac temu zdałem uprawnienia na wózki widlowe podnosnikowe w formutarzu wcześniej nie zaznaczylem że potrzebuje uprawnień w języku angielskim . Dzisiaj odebrałem taka plakietke jak dowód osobisty i nie wiem co teraz zrobić żeby uzyskać uprawnienia w języku angielskim. Bardzo proszę o pomoc.

Ostatnia odpowiedĹş z 21-04-2014. Pytanie zadał Mateusz w kategorii Wózki widłowe o godzinie 21:03 dnia 17-02-2014.

OSTATNIA ODPOWIEDĹš

  • certyfikaty tłumaczone na angielski sa potrzebne zeby sie podetrzec angole ich nie respektuja wiem bo jestem w uk 6 lat pozatym sa zle tlumaczone przez udt np. widlak IIwjo tlumaczony jako forklift winno byc conterbalance b3, wozek specjalizowany winno byc reach truck d1 juz mi tak przetlumaczyli ze angole nie wiedzieli o co chodzi --- forklift jest to ogolne pojecie dla wszystkich wozkow czyli fork = widly lift podnosic

    Odpowiedział jason o 08:56 dnia 21-04-2014.

Odpowiedz na to pytanie

Odpowiedź:

Prosimy nie podawać danych osobowych!
Nick autora odpowiedzi:


Wynik dodawania : (tak blokujemy roboty internetowe)

.Tu znajdziesz oferty na Wózki Widłowe http://www.oferteo.pl/wozki-widlowe lub Piece CO http://www.oferteo.pl/piece/oferty. Sprawdź za darmo!

Serwis UDT-24 zaprasza do zapoznania się ze stroną na temat wózki widłowe Poznań www.oferteo.pl/wozki-widlowe/Poznan/Wielkopolskie/zamowienia i wózki widłowe Chełm http://www.oferteo.pl/wozki-widlowe/Chelm/Lubelskie/zamowienia.

UDT - Zadaj Własne Pytanie
Wczytuję wyszukiwarkę
KATEGORIE PYTAŃ
NAJNOWSZE PYTANIA