ďťż

Witam od nowego roku została zmieniona nazwa firmy posiadającej podnośnik i kompresor podlegających pod dozór. Czy możecie mi podać wzór pisma dot. zmiany danych.

Ostatnia odpowiedĹş z 21-03-2013. Pytanie zadał Marcin Król w kategorii Dokumenty i wnioski o godzinie 15:40 dnia 12-03-2013.

OSTATNIA ODPOWIEDĹš

  • Pismo może wyglądać następująco jak na stronie UDT "http://www.udt.gov.pl/HTML/index.php?option=com_content&task=view&id=337&Itemid=244" "WNIOSEK O PRZEPROWADZENIE BADANIA TECHNICZNEGO URZĄDZENIA PODLEGAJĄCEGO DOZOROWI TECHNICZNEMU" Wniosek ten umożliwia zmianę danych - co można wykorzystać do przesłania informacji o zmianie nazwy firmy.

    Odpowiedział arturjarosz.dt@gmail.com o 10:57 dnia 21-03-2013.

Odpowiedz na to pytanie

Odpowiedź:

Prosimy nie podawać danych osobowych!
Nick autora odpowiedzi:


Wynik dodawania : (tak blokujemy roboty internetowe)

To pytanie jest związane z hasłami zmiana danych.Zapraszamy na stronę o tematyce Nowe wózki widłowe http://www.oferteo.pl/wozki-widlowe/nowe-wozki-widlowe lub kocioł CO www.oferteo.pl/piece. Przekonaj się sam - Za darmo!

UDT-24 zaprasza do odwiedzin strony na temat Instalacja grzewcza, piece, kotły www.oferteo.pl/search/35_Instalacja-grzewcza-urzadzenia.html, a także poleca Piece Wrocław http://www.oferteo.pl/search/365_Grzewcze/Pl/Dl/Wrl/powiat-Wroclaw.html.

UDT - Zadaj Własne Pytanie
Wczytuję wyszukiwarkę
KATEGORIE PYTAŃ
NAJNOWSZE PYTANIA