ďťż

Witam, niedługo planuję się zapisać na kurs na podesty ruchome w OKZ Andrzej Kalemba z Wielunia, chodzi o ten kurs: http://www.kursy-wielun.pl/podestyruchome.htm Wyczytałem tam, że kurs "kończy się egzaminem przed komisją kwalifikacyjną UDT" i zdobywamy uprawniania na podesty ruchome ważne bezterminowo. Ale czy uprawnienia UDT są ważne/respektowane w Unii Europejskiej? Trzeba jakieś tłumaczenie robić, czy wydawane są w dwóch językach?

Ostatnia odpowiedĹş z 17-03-2014. Pytanie zadał Michał w kategorii Inne tematy UDT o godzinie 12:54 dnia 11-01-2014.

OSTATNIA ODPOWIEDĹš

  • Uprawnienia na podesty ruchome w formie zaświadczenia kwalifikacyjnego wydaje Urząd Dozoru Technicznego, który również za opłatą 61,50 zł wydaje Certyfikat w języku polsko - angielskim ważnym w krajach UE. Takie tłumaczenie w zupełności wystarczy aby podjąć pracę w krajach obcojęzycznych Unii Europejskiej. O Certyfikat najlepiej jest starać się od razu, gdyż po upływie 12 miesięcy od zdania egzaminu przed UDT, Urząd Dozoru Technicznego przed wydaniem Certyfikatu będzie żądał zaświadczenia od pracodawcy, iż byliśmy czynnymi operatorami podestów ruchomych minimum 3 m-ce.

    Odpowiedział kowal o 20:15 dnia 17-03-2014.

Odpowiedz na to pytanie

Odpowiedź:

Prosimy nie podawać danych osobowych!
Nick autora odpowiedzi:


Wynik dodawania : (tak blokujemy roboty internetowe)

To pytanie jest związane z hasłami podesty ruchome, uprawnienia.Zapraszamy na stronę o tematyce wózki widłowe Opolskie www.oferteo.pl/wozki-widlowe/Opolskie/zamowienia lub Wózki widłowe Lubuskie http://www.oferteo.pl/wozki-widlowe/Lubuskie/oferty. Sprawdź za darmo!

Serwis UDT-24 proponuje odwiedziny strony na temat Wózki widłowe Bytom www.oferteo.pl/wozki-widlowe/Bytom/oferty oraz zachęca do odwiedzenia wózki magazynowe www.oferteo.pl/wozki-widlowe/wozki-magazynowe.

UDT - Zadaj Własne Pytanie
Wczytuję wyszukiwarkę
KATEGORIE PYTAŃ
NAJNOWSZE PYTANIA