ďťż

Witam Zarząd OSP w Piątku zakupił kompresor typu 360 - 150 3T firmy ADLER i mamy pytanie jakie są obowiązki związane z eksploatacją tego kompresora, ponieważ strona główna Waszego oddziału UDT się nie otwiera i nie można pobrać dokumentów.

Ostatnia odpowiedĹş z 26-07-2013. Pytanie zadał Zarząd OSP w Piątku w kategorii Inne tematy UDT o godzinie 12:10 dnia 23-07-2013.

OSTATNIA ODPOWIEDĹš

  • Na początek należy zarejestrować zbiornik sprężarki w Oddziale UDT. W celu rejestracji należy dostarczyć opis techniczny, dokumentację wytwórcy, rysunek, instrukcję eksploatacji. Szczegółowy zakres dokumentacji niezbędnej do zarejestrowania zawiera Rozporządzenie MGPiPS z dnia 9 lipca 2003r. (Dz. U. Nr 135, poz. 1269).

    Odpowiedział arturjarosz.dt@gmail.com o 14:40 dnia 26-07-2013.

Odpowiedz na to pytanie

Odpowiedź:

Prosimy nie podawać danych osobowych!
Nick autora odpowiedzi:


Wynik dodawania : (tak blokujemy roboty internetowe)

.Atrakcyjne oferty na Wózki widłowe Mazowieckie www.oferteo.pl/wozki-widlowe/Mazowieckie/oferty albo Wózki widłowe Gdańsk www.oferteo.pl/wozki-widlowe/Gdansk/oferty. Za darmo i niezobowiązująco!

Serwis UDT-24 zachęca do zaznajomienia się z witryną na temat Wózki Widłowe http://www.oferteo.pl/wozki-widlowe, a także poleca Piece Katowice www.oferteo.pl/piece/Katowice/oferty.

UDT - Zadaj Własne Pytanie
Wczytuję wyszukiwarkę
KATEGORIE PYTAŃ
NAJNOWSZE PYTANIA