ďťż

Czy platformy schodowe o wysokości przesuwu 105cm (6 stopni, czyli 7 wysokości po 15cm), proste, podlegają obowiązkowi nadzoru przez UDT. Jeśli tak, to jak często?

Ostatnia odpowiedĹş z 15-10-2012. Pytanie zadał Alina Sokołowska w kategorii Inne tematy UDT o godzinie 20:55 dnia 26-09-2012.

OSTATNIA ODPOWIEDĹš

  • Zgodnie z "Rozporządzeniem MGPiPS z dnia 29 października 2003r, w sprawie warunków technicznych dozoru technicznego w zakresie eksploatacji niektórych urządzeń transportu bliskiego" schody i chodniki ruchome podlegają pod pełny dozór UDT, natomiast badania okresowe są wykonywane co jeden rok.

    Odpowiedział Artur Jarosz o 17:32 dnia 15-10-2012.

Odpowiedz na to pytanie

Odpowiedź:

Prosimy nie podawać danych osobowych!
Nick autora odpowiedzi:


Wynik dodawania : (tak blokujemy roboty internetowe)

To pytanie jest związane z hasłami niepełnosprawny, platforma schodowa.Atrakcyjne oferty na Wózki widłowe diesel http://www.oferteo.pl/wozki-widlowe/wozki-widlowe-diesel albo piec gazowy http://www.oferteo.pl/piece/piec-gazowy. Za darmo i niezobowiązująco!

UDT-24 zachęca do zaznajomienia się z witryną na temat wózki widłowe Lodzkie www.oferteo.pl/wozki-widlowe/Lodzkie/zamowienia i wózki widłowe linde www.oferteo.pl/wozki-widlowe/wozki-widlowe-linde.

UDT - Zadaj Własne Pytanie
Wczytuję wyszukiwarkę
KATEGORIE PYTAŃ
NAJNOWSZE PYTANIA