ďťż

Witam, proszę o informacje czy w sytuacji gdy sprzedaję maszynę, która podlega dozorowi technicznemu najlezy księge rewizyjną przekazać nowemu właścicielowi? Co należy jeszcze zrobić by zachować odpowiednią procedurę w takiej sytuacji? Pozdrawiam Marcin Piotrowski

Ostatnia odpowiedź z 24-06-2012. Pytanie zadał ALMA Sp. J. w kategorii Inne tematy UDT o godzinie 17:00 dnia 25-01-2012.

OSTATNIA ODPOWIEDĹš

  • Książkę rewizyjną należy przekazać nowemu właścicielowi a urządzenie wyrejestrować we właściwym oddziale UDT (tym, w którym urządzenie jest zarejestrowane). Nowy użytkownik chcąc eksploatować urządzenie powinien wystąpić do oddziału UDT z wnioskiem o przeprowadzenie badania celem wydania nowej decyzji zezwalającej na eksploatację (poprzednia decyzja z chwilą wyrejestrowania jest wygaszana, ponadto to nowy właściciel będzie stroną dla UDT).

    Odpowiedział Zs o 12:44 dnia 24-06-2012.

Odpowiedz na to pytanie

Odpowiedź:

Prosimy nie podawać danych osobowych!
Nick autora odpowiedzi:


Wynik dodawania : (tak blokujemy roboty internetowe)

.Zobacz ogłoszenia związane z tematem Magazynowe Wózki Widłowe www.oferteo.pl/wozki-widlowe/wozki-magazynowe lub Wózki widłowe Mazowieckie http://www.oferteo.pl/wozki-widlowe/Mazowieckie/oferty. Sprawdź za darmo!

Portal UDT-24 zachęca do wizyty strony na temat wózki widłowe Podlaskie www.oferteo.pl/wozki-widlowe/Podlaskie/zamowienia i piece www.oferteo.pl/piece/oferty.

UDT - Zadaj Własne Pytanie
Wczytuję wyszukiwarkę
KATEGORIE PYTAŃ
NAJNOWSZE PYTANIA