ďťż

Jakiś czas temu podpisałem umowę dzierżawy hali, na której znajduje się zbiornik ciśnieniowy. Zbiornik ten w 2007 roku miał przeprowadzone ostanie badanie UDT, po czym został wyrejestrowany. Od dzierżawcy dowiedziałem się, że nie ma książki rewizyjnej oraz jakichkolwiek innych dokumentów. Chciałbym rozpocząć eksploatację tego zbiornika, co powinienem zrobić ?

Ostatnia odpowiedź z 28-03-2014. Pytanie zadał Bartosz Chmiel w kategorii Inne tematy UDT o godzinie 17:37 dnia 24-03-2014.

OSTATNIA ODPOWIEDĹš

  • Przed rozpoczęciem eksploatacji należałoby zarejestrować zbiornik w UDT. Dokumentacja niezbędna do zarejestrowania określona jest w RMGPiPS z dnia 9lipca2003r. Jednakże bez żadnych dokumentów do tego zbiornika będzie to bardzo trudne, ponieważ należałoby wykonać dokumentację odtworzeniową o ile dany urząd się na to zgodzi. Być może znajdzie się dokumentacja archiwalna tego zbiornika w danym oddziale UDT. więcej informacji mogę przesłać mailem

    Odpowiedział arturjarosz.dt@gmail.com o 13:01 dnia 28-03-2014.

Odpowiedz na to pytanie

Odpowiedź:

Prosimy nie podawać danych osobowych!
Nick autora odpowiedzi:


Wynik dodawania : (tak blokujemy roboty internetowe)

To pytanie jest związane z hasłami ciśnienie, zbiornik.Tu znajdziesz oferty na Wózki widłowe Pomorskie http://www.oferteo.pl/wozki-widlowe/Pomorskie/oferty. Sprawdź za darmo!

UDT-24 zaprasza do odwiedzin strony na temat Wózki widłowe Toyota www.oferteo.pl/wozki-widlowe/wozki-widlowe-toyota oraz wózki widłowe Opolskie www.oferteo.pl/wozki-widlowe/Opolskie/zamowienia.

UDT - Zadaj Własne Pytanie
Wczytuję wyszukiwarkę
KATEGORIE PYTAŃ
NAJNOWSZE PYTANIA