ďťż

Czy w wypadku zlecenia obróbki odkówek haków suwnicowych i dźwigowych z dorobieniem nakrętki wymagane jest przez Inspektora UDT aby firma dokonująca obróbki i dorobienia nakrętki posiadała uprawnienia wydane przez UDT ? Jeśli tak to jakie uprawnienia ? Czy wystarczy jedynie deklaracja firmy zajmującej się obróbką skrawaniem, iż hak obrobiono a nakrętkę dorobiono zgodnie z PN ? Ew. oświadczenie innego typu - jakie ? Jak od strony wymogów UDT wygląda kwestia wykonania trawersy haka oraz całego zblocza ?

Ostatnia odpowiedź z 19-02-2014. Pytanie zadał Piotr w kategorii Procedury dozoru technicznego o godzinie 12:50 dnia 19-02-2014.

OSTATNIA ODPOWIEDĹš

  • Czy w wypadku zlecenia obróbki odkuwek haków suwnicowych i dźwigowych z dorobieniem nakrętki wymagane jest przez Inspektora UDT aby firma dokonująca obróbki i dorobienia nakrętki posiadała uprawnienia wydane przez UDT ? Jeśli tak to jakie uprawnienia ? Czy wystarczy jedynie deklaracja firmy zajmującej się obróbką skrawaniem, iż hak obrobiono a nakrętkę dorobiono zgodnie z PN ? Ew. oświadczenie innego typu - jakie ? Jak od strony wymogów UDT wygląda kwestia wykonania trawersy haka oraz całego zblocza ?

    Odpowiedział Piotr o 12:54 dnia 19-02-2014.

Odpowiedz na to pytanie

Odpowiedź:

Prosimy nie podawać danych osobowych!
Nick autora odpowiedzi:


Wynik dodawania : (tak blokujemy roboty internetowe)

To pytanie jest związane z hasłami hak nakrętka trawersa suwnica dźwig.Poznaj oferty firm na Transport http://www.oferteo.pl/transport lub Wózki widłowe Małopolskie http://www.oferteo.pl/wozki-widlowe/Malopolskie/oferty. Za darmo i niezobowiązująco!

UDT-24 proponuje wizytę na stronie na temat piece gazowe www.oferteo.pl/piece i kotły www.oferteo.pl/piece/kotly.

UDT - Zadaj Własne Pytanie
Wczytuję wyszukiwarkę
KATEGORIE PYTAŃ
NAJNOWSZE PYTANIA