ďťż

Sprowadziłem z Francji Peguota i mam teraz problem z homolegacją butli, która niedługo mi wygasa. Przy próbie legalizacji butli okazało się, że na tabliczce nie ma znaku dotychczasowej homolegacji. Co teraz?

Ostatnia odpowiedĹş z 26-04-2013. Pytanie zadał Norbert Świciewski w kategorii Samochody o godzinie 08:46 dnia 08-11-2011.

OSTATNIA ODPOWIEDĹš

  • O wiele prościej wymienić zbiornik na nowy, stracony czas i brak gwarancji ze ktos odpowie w oczekiwanej formie powoduje ze traci sens nr hmologacji jesli w parze idzie badanie zbiornika, co z reguły odpowiada nowemu. jesli zbiornik typowy nie ma nadczym zastanawiać sie

    Odpowiedział Hokus-pokus o 23:20 dnia 26-04-2013.

POZOSTAŁE ODPOWIEDZI

  • Niestety chyba jedyną opcją jest skontaktowanie się z producentem butli i poproszenie ich o wydanie duplikatu świadectwa legalizacji zbiornika gazowego.

    Odpowiedział Radek Rzempowski o 23:55 dnia 10-11-2011.

Odpowiedz na to pytanie

Odpowiedź:

Prosimy nie podawać danych osobowych!
Nick autora odpowiedzi:


Wynik dodawania : (tak blokujemy roboty internetowe)

To pytanie jest związane z hasłami homologacja, homologacji butli, peguot, udt.Otrzymaj korzystne oferty na Wózki widłowe Lubelskie http://www.oferteo.pl/wozki-widlowe/Lubelskie/oferty lub wózki widłowe toyota http://www.oferteo.pl/wozki-widlowe/wozki-widlowe-toyota. Przekonaj się sam - Za darmo!

Portal UDT-24 proponuje wizytę na stronie na temat wózki widłowe spalinowe www.wozkiwidlowe.edu.pl/ oraz Maszyny budowlane www.oferteo.pl/maszyny-budowlane.

UDT - Zadaj Własne Pytanie
Wczytuję wyszukiwarkę
KATEGORIE PYTAŃ
NAJNOWSZE PYTANIA