ďťż

Witam! Jestem po kursie operatora wózki widłowego drugiej kategorii. Moje uprawnienia polegają na tym ze mam certyfikat ukończenia kursu ale nie zakończył się egzaminem egzaminującym po przez inspektorów UTD tylko Pana prowadzącego kurs z danej firmy. Moje uprawnienia mają zakres tylko i wyłącznie w firmie której jestem zatrudniony. Po zmianie pracy na nowo mój nowy pracodawca będzie musiał podbijać i opisywać jakąś kartkę. Moje pytanie w związku tym brzmi czy mogę przystąpić do egzaminu na wózki widłowe i otrzymać certyfikat od Urzędu Dozoru Technicznego?

Pytanie zadał Bartosz Burczyński w kategorii Uprawnienia o godzinie 13:36 dnia 09-04-2013.

Odpowiedz na to pytanie

Odpowiedź:

Prosimy nie podawać danych osobowych!
Nick autora odpowiedzi:


Wynik dodawania : (tak blokujemy roboty internetowe)

To pytanie jest związane z hasłami egzamin, uprawnienia, wózki.Sprawdź oferty na Widłowe http://www.wozkiwidlowe.edu.pl/ albo wózki magazynowe http://www.oferteo.pl/wozki-widlowe/wozki-magazynowe. Za darmo i niezobowiązująco!

Serwis UDT-24 zaprasza do odwiedzin strony na temat Wózki widłowe ceny www.oferteo.pl/wozki-widlowe/ceny-wozkow-widlowych i wózki widłowe Dąbrowa Górnicza www.oferteo.pl/wozki-widlowe/Dabrowa-Gornicza/Slaskie/zamowienia.

UDT - Zadaj Własne Pytanie
Wczytuję wyszukiwarkę
KATEGORIE PYTAŃ
NAJNOWSZE PYTANIA