ďťż

Witam, che otworzyć warsztat samochodowy, mam na oku jedno miejsce w którym sa już podnośniki i sprężarka, jak wygląda sprawa ich legalizacji podnośnik maja tabliczki.. jakie sa koszta?? jakie pismo trzeba wypełnić

Ostatnia odpowiedź z 02-12-2013. Pytanie zadał Krzysiek w kategorii Uprawnienia o godzinie 18:21 dnia 27-11-2013.

OSTATNIA ODPOWIEDĹš

  • Witam O ile te urządzenia nie są zarejestrowane, należy wysłać pismo do oddziału UDT o rejestrację tych urządzeń. Do pisma należy dołączyć dokumentację rejestracyjną zgodną z rozporządzeniami: 1. "RMGPiPS z dnia 09lipca2003r, w sprawie warunków technicznych dozoru technicznego w zakresie eksploatacji niektórych urządzeń ciśnieniowych" 2. "RMGPiPS z dnia 29października2003r, w sprawie warunków technicznych dozoru technicznego w zakresie eksploatacji niektórych urządzeń transportu bliskiego"

    Odpowiedział arturjarosz.dt@gmail.com o 11:07 dnia 02-12-2013.

Odpowiedz na to pytanie

Odpowiedź:

Prosimy nie podawać danych osobowych!
Nick autora odpowiedzi:


Wynik dodawania : (tak blokujemy roboty internetowe)

.Zapraszamy na stronę o tematyce Wózki widłowe Lubelskie www.oferteo.pl/wozki-widlowe/Lubelskie/oferty. Za darmo i niezobowiązująco!

Serwis UDT-24 proponuje zaznajomienie się ze stroną na temat wózki widłowe spalinowe www.wozkiwidlowe.edu.pl/ i Maszyny budowlane www.oferteo.pl/maszyny-budowlane.

UDT - Zadaj Własne Pytanie
Wczytuję wyszukiwarkę
KATEGORIE PYTAŃ
NAJNOWSZE PYTANIA