ďťż

Witam. Mam pytanie. Deweloper zamontował w naszych klatkach dwie platformy dla osób niepełnosprawnych.Budynek już funkconuje od 3 lat i nikt z tych platform nie korzysta. Czy zarząd może takie urządzenie wyrejestrować w UDT a później w razie potrzeb zarejestrować.

Ostatnia odpowiedź z 16-12-2013. Pytanie zadał Marek w kategorii Windy o godzinie 12:43 dnia 15-12-2013.

OSTATNIA ODPOWIEDĹš

  • Witam W celu wyrejestrowania urządzenia należy wysłać do właściwego oddziału UDT, pismo z wnioskiem o wyrejestrowanie urządzenia (skreślenie z ewidencji) np. z powodu rezygnacji z użytkowania. O ile wyrejestrowanie urządzenia jest w miarę proste, to przy ponownej rejestracji może wystąpić konieczność wykonania dodatkowych badań. Najlepiej możliwość kolejnej rejestracji uzgodnić z UDT.

    Odpowiedział arturjarosz.dt@gmail.com o 10:18 dnia 16-12-2013.

Odpowiedz na to pytanie

Odpowiedź:

Prosimy nie podawać danych osobowych!
Nick autora odpowiedzi:


Wynik dodawania : (tak blokujemy roboty internetowe)

.Wejdź na stronę o tematyce wózki widłowe http://www.wozkiwidlowe.edu.pl/ albo koparka http://www.oferteo.pl/maszyny-budowlane/koparki. Sprawdź za darmo!

UDT-24 zachęca do zaznajomienia się z witryną na temat wózki widłowe Sopot http://www.oferteo.pl/wozki-widlowe/Sopot/Pomorskie/zamowienia i wózki widłowe Wrocław www.oferteo.pl/wozki-widlowe/Wroclaw/Dolnoslaskie/zamowienia.

UDT - Zadaj Własne Pytanie
Wczytuję wyszukiwarkę
KATEGORIE PYTAŃ
NAJNOWSZE PYTANIA