ďťż

Witam mam kilka pytań odnośnie egzaminu praktycznego na wózki ze zmiennym wysięgiem. 1.Na egzaminie mam podnieść pustą paletę której masy nie znam. Obsługującemu nie wolno podnosić ładunków, których masy nie potrafi określić. 2.Proszę o wskazanie podstawy prawnej dlaczego podczas egzaminu pobieram pustą palę i muszę ją nasunąć do czoła widły a nie do połowy wideł. 3.Niewłaściwe podjęcie transportowanego ładunku pozycja masztu,wideł,wózka względem pobieranego ładunku proszę o podstawy prawne. 4.Dostęp do aktualnego protokołu i decyzji zezwalającej na eksploatację.Przygotowanego urządzenia instrukcji obsługi, dziennika konserwacji.Czy egzaminator może dopuścić do egzaminu nie sprawdzając dziennika konserwacji oraz decyzji. 5.Czy podczas egzaminu egzaminator dopuszcza do egzaminu wózek który posiada widoczny wyciek płynu eksploatacyjnego.

Pytanie zadał Damian w kategorii Wózki widłowe o godzinie 18:41 dnia 16-04-2021.

Odpowiedz na to pytanie

Odpowiedź:

Prosimy nie podawać danych osobowych!
Nick autora odpowiedzi:


Wynik dodawania : (tak blokujemy roboty internetowe)

To pytanie jest związane z hasłami egzamin.Wybierz najlepszą ofertę na Wózki widłowe http://www.oferteo.pl/wozki-widlowe/wozki-widlowe-uzywane. Za darmo i niezobowiązująco!

Serwis UDT-24 zaprasza do zapoznania się ze stroną na temat wózki widłowe Tychy http://www.oferteo.pl/wozki-widlowe/tychy i Sztaplarka http://www.oferteo.pl/wozki-widlowe/wozek-widlowy-sztaplarka.

UDT - Zadaj Własne Pytanie
Wczytuję wyszukiwarkę
KATEGORIE PYTAŃ
NAJNOWSZE PYTANIA