ďťż

Witam mam kilka pytań odnośnie egzaminu praktycznego na wózki ze zmiennym wysięgiem. 1.Na egzaminie mam podnieść pustą paletę której masy nie znam. Obsługującemu nie wolno podnosić ładunków, których masy nie potrafi określić. 2.Proszę o wskazanie podstawy prawnej dlaczego podczas egzaminu pobieram pustą palę i muszę ją nasunąć do czoła widły a nie do połowy wideł. 3.Niewłaściwe podjęcie transportowanego ładunku pozycja masztu,wideł,wózka względem pobieranego ładunku proszę o podstawy prawne. 4.Dostęp do aktualnego protokołu i decyzji zezwalającej na eksploatację.Przygotowanego urządzenia instrukcji obsługi, dziennika konserwacji.Czy egzaminator może dopuścić do egzaminu nie sprawdzając dziennika konserwacji oraz decyzji. 5.Czy podczas egzaminu egzaminator dopuszcza do egzaminu wózek który posiada widoczny wyciek płynu eksploatacyjnego.

Pytanie zadał damian w kategorii Wózki widłowe o godzinie 18:28 dnia 16-04-2021.

Odpowiedz na to pytanie

Odpowiedź:

Prosimy nie podawać danych osobowych!
Nick autora odpowiedzi:


Wynik dodawania : (tak blokujemy roboty internetowe)

To pytanie jest związane z hasłami egzamin.Otrzymaj dopasowane oferty firm - złóż zapytanie o wózki widłowe www.oferteo.pl/wozki-widlowe/widlaki albo wózki widłowe Pomorskie www.oferteo.pl/wozki-widlowe/pomorskie. Sprawdź za darmo!

Serwis UDT-24 zachęca do zaznajomienia się z witryną na temat Wózki widłowe spalinowe www.oferteo.pl/wozki-widlowe/wozki-widlowe-diesel oraz zachęca do odwiedzenia wózki widłowe Świnoujście www.oferteo.pl/wozki-widlowe/swinoujscie.

UDT - Zadaj Własne Pytanie
Wczytuję wyszukiwarkę
KATEGORIE PYTAŃ
NAJNOWSZE PYTANIA