ďťż

Witam, nasza firma we Wrocławiu dostała wózki widłowe z oddziałów z Niemiec i Szwecji, niestety nie posiadamy do nich żadnych dokumentów i nie mamy możwiwości ich załatwienia. Bardzo proszę o informację czy jest możliwość legalnego ich użytkowania, jakie dokumenty są do tego potrzebne i jak można to załatwić?

Ostatnia odpowiedĹş z 22-10-2013. Pytanie zadał Jakub w kategorii Wózki widłowe o godzinie 08:38 dnia 17-10-2013.

OSTATNIA ODPOWIEDĹš

  • Jakiś rodzj dokumentacji musi być. Np. instrukcja obsługi i eksploatacji, atesty, certyfikaty. Można spróbować wykonać dokumentację oddtworzeniową, wymaganą w celu rejestracji urządzenia w UDT, wymaga to jednak szczegółowego uzgodnienia z odpowiednim oddziałem UDT. Zakres dokumentacji określa rozporządzenie z dnia 29.10.2003r, w sprawie warunków technicznych dozoru technicznego w zakresie eksploatacji niektórych urządzeń transportu bliskiego.

    Odpowiedział arturjarosz.dt@gmail.com o 14:29 dnia 22-10-2013.

Odpowiedz na to pytanie

Odpowiedź:

Prosimy nie podawać danych osobowych!
Nick autora odpowiedzi:


Wynik dodawania : (tak blokujemy roboty internetowe)

To pytanie jest związane z hasłami wózek widłowy udt odbiór.Zapraszamy na stronę o tematyce wózki widłowe http://www.oferteo.pl/wozki-widlowe. Sprawdź za darmo!

Portal UDT-24 zachęca do odwiedzin witryny na temat wózki widłowe Gdynia www.oferteo.pl/wozki-widlowe/Gdynia/Pomorskie/zamowienia, a także poleca wózki widłowe Slaskie http://www.oferteo.pl/wozki-widlowe/Slaskie/zamowienia.

UDT - Zadaj Własne Pytanie
Wczytuję wyszukiwarkę
KATEGORIE PYTAŃ
NAJNOWSZE PYTANIA