ďťż

Witam. Chciał bym uzyskać informację odnośnie operatorów podnoszonych wraz z ładunkiem. Według encyklopedii jest to jeden z wariantów 1wjo. Czy to jest to samo co wózek systemowy? I czy do obsługi wystarczy kategoria na wózki specjalne? Chciałem się jeszcze spytać, czy na wózek wysokiego składowania trzeba robić jeszcze jakiś dodatkowy kurs?

Ostatnia odpowiedĹş z 17-03-2014. Pytanie zadał Marcin w kategorii Wózki widłowe o godzinie 21:55 dnia 01-03-2014.

OSTATNIA ODPOWIEDĹš

  • Wózek jezdniowy podnośnikowy, w którym operator wózka podnoszony jest wraz z ładunkiem do góry siedząc na fotelu operatora, czy też stojąc na podeście są wózkami specjalizowanymi, czyli wózkami specjalnego zastosowania, rzadko spotykanymi, choć coraz częściej stosowanymi przez przedsiębiorców ze względu na możliwość pracy w bardzo ciasnych regałach. Aby uzyskać uprawnienia operatora na takie wózki wystarczy ukończyć kurs na wózki widłowe oraz zdać egzamin przed komisją Urzędu Dozoru Technicznego. Uprawnienia jakie się uzyskuje są w kategorii IWJO. Jeśli mogę polecić ośrodek, który prowadzi takie kursy to proszę bardzo tu zrobisz wszystko o czym pisałem wcześniej: www.kursy-wielun.pl/operwozkow.htm zasięgniesz tam tez fachowej porady odnośnie swoich uprawnień.

    Odpowiedział kowal o 20:22 dnia 17-03-2014.

Odpowiedz na to pytanie

Odpowiedź:

Prosimy nie podawać danych osobowych!
Nick autora odpowiedzi:


Wynik dodawania : (tak blokujemy roboty internetowe)

To pytanie jest związane z hasłami ładunek, systemowy, wózek.Wybierz najlepszą ofertę na Wózki widłowe http://www.oferteo.pl/wozki-widlowe/nowe-wozki-widlowe. Za darmo i niezobowiązująco!

Portal UDT-24 proponuje zapoznanie się ze stroną na temat Kocioł CO www.oferteo.pl/piece/kotly-co oraz zachęca do odwiedzenia Piece Lublin www.oferteo.pl/piece/Lublin/oferty.

UDT - Zadaj Własne Pytanie
Wczytuję wyszukiwarkę
KATEGORIE PYTAŃ
NAJNOWSZE PYTANIA