ďťż

Od wielu lat posiadam polskie uprawnienia na wózki widłowe, przetłómaczone przez tłómacza przysięgłego lecz nikt ich nie uznaje. Pracowałem w róznych firmach jako kierowca lecz tam robili mi zawsze uprawnienia wewnętrzne, które w innych firmach są nieważne więc zrobiłem angielskie licencje lecz mój obecny pracodawca ich nie uznaje i mówi że żeby używać wózka i tak muszę zrobić uprawnienia wewnętrzne więc po co mi te wszyskie licencje i szkolenia skoro są nie ważne.Jeżeli na terenie każdej firmy muszę robić uprawnienia wewnętrzne to wychodzi na to że te wszystkie licencje są nic nie warte, a może mój pracodawca czegoś nie rozumie?. Proszę o jakieś wyjaśnienie.

Pytanie zadał Zygmunt Pawlowski w kategorii Wózki widłowe o godzinie 13:06 dnia 25-03-2016.

Odpowiedz na to pytanie

Odpowiedź:

Prosimy nie podawać danych osobowych!
Nick autora odpowiedzi:


Wynik dodawania : (tak blokujemy roboty internetowe)

To pytanie jest związane z hasłami unia, uprawnienia, wózki widłowe.Znajdź oferty na Wózki Widłowe Diesel www.oferteo.pl/wozki-widlowe/wozki-widlowe-spalinowe. Sprawdź teraz - Za darmo!

UDT-24 zachęca do zapoznania się ze stroną na temat Wózki widłowe Warmińsko-mazurskie www.oferteo.pl/wozki-widlowe/warminsko-mazurskie oraz zachęca do odwiedzenia Piece Kotły CO www.oferteo.pl/piece-co.

UDT - Zadaj Własne Pytanie
Wczytuję wyszukiwarkę
KATEGORIE PYTAŃ
NAJNOWSZE PYTANIA