ďťż

Witam. Mam pytnie dotyczące wózków widłowych specjalistycznych,a mianowicie jakie kryteria powodują ,że wózek jest specjalistyczny - a co za tym idzie wymagane są inne lub dodatkowe uprawnienia do obsługi i konserwacji. Czy są to: -udźwig wózka (maxymalny) -sposób podnoszenia(boczny,z wysięgnikiem) -sposób prowadzenia (kabina-siedzisko unoszone,wózki czterokierunkowe) -wysokość podnoszenia (wózki wysokiego składowania) Z powodu wielu zmian w przepisach jestem zdezorientowany ,co do aktualnego stanu prawnego. Za odpowiedź na moje pytanie z góry serdecznie dziękuję. Z poważaniem Jacek.

Ostatnia odpowiedĹş z 10-08-2013. Pytanie zadał Jacek w kategorii Wózki widłowe o godzinie 19:50 dnia 11-06-2013.

OSTATNIA ODPOWIEDĹš

  • Witam. Po pierwsze nie specjalistyczne tylko specjalizowane. Chodzi o wózki z wysięgnikiem oraz o wózki z operatorem podnoszonym wraz z ładunkiem. Tylko te dwa typy są specjalizowane.

    Odpowiedział Instruktor o 16:52 dnia 10-08-2013.

Odpowiedz na to pytanie

Odpowiedź:

Prosimy nie podawać danych osobowych!
Nick autora odpowiedzi:


Wynik dodawania : (tak blokujemy roboty internetowe)

To pytanie jest związane z hasłami wózek specjalistyczny.Tu znajdziesz oferty na Wózek widłowy www.oferteo.pl/wozki-widlowe lub wózki widłowe Bytom http://www.oferteo.pl/wozki-widlowe/Bytom/Slaskie/zamowienia. Przekonaj się sam - Za darmo!

UDT-24 zaleca wizyty na stronie na temat Wózki widłowe Łódzkie http://www.oferteo.pl/wozki-widlowe/Lodzkie/oferty oraz wózki widłowe toyota www.oferteo.pl/wozki-widlowe/wozki-widlowe-toyota.

UDT - Zadaj Własne Pytanie
Wczytuję wyszukiwarkę
KATEGORIE PYTAŃ
NAJNOWSZE PYTANIA