ďťż

Czy na podstawie zaświadczenia o ukończeniu kursu uprawniajacego do kierowania wózkami widłowymi, wydanego w 2002 r. przez zakład szkoleniowy ''LACHO'' mogę otrzymac uprawnienia z UDT, ponieważ w/w zaświadczenia nie wszyscy pracodawcy uznają.

Ostatnia odpowiedĹş z 10-02-2013. Pytanie zadał mateusz w kategorii Wózki widłowe o godzinie 12:38 dnia 01-10-2012.

OSTATNIA ODPOWIEDĹš

  • Nigy zaświadczenie o ukończeniu kursu nie uprawniało i nie uprawnia do obsługi wózków jezdniowych podnośnikowych. Na podstawie takiego świadectwa pracodawca dopiero musi wystawić imienne zezwolenie dla pracownika, które jest ważne tylko na terenie zakładu pracy danego pracodawcy. Fakt, że nie wszyscy pracodawcy chcą korzystać z tej drogi uprawnienia pracownika do obsługi wózków. Takie ich prawo.

    Odpowiedział Maniek Widełek o 22:09 dnia 10-02-2013.

POZOSTAŁE ODPOWIEDZI

  • Nie mają racji. Jeśli firma jest w spisie jednodtek szkoleniowych i słuchacz uzyskał zaświadczenie - jest OK. Przed UDT trzeba zdawać egzamin dosyć trudny.

    Odpowiedział kurs-serwis o 18:29 dnia 14-01-2013.

Odpowiedz na to pytanie

Odpowiedź:

Prosimy nie podawać danych osobowych!
Nick autora odpowiedzi:


Wynik dodawania : (tak blokujemy roboty internetowe)

To pytanie jest związane z hasłami uprawnienia, wózki widłowe.Złóż zapytanie ofertowe o Wózki widłowe www.oferteo.pl/wozki-widlowe. Sprawdź teraz - Za darmo!

Portal UDT-24 proponuje odwiedziny strony na temat Wózki widłowe Dolnośląskie www.oferteo.pl/wozki-widlowe/Dolnoslaskie/oferty oraz zachęca do odwiedzenia wózki widłowe Kraków www.oferteo.pl/wozki-widlowe/Krakow/Malopolskie/zamowienia.

UDT - Zadaj Własne Pytanie
Wczytuję wyszukiwarkę
KATEGORIE PYTAŃ
NAJNOWSZE PYTANIA